Ders Detayı

Veri Bilimine Giriş*
6 Video, Ders Süresi: 365 gün

Dersler 

Ders 1: Veri Bilim nedir? Veri Bilim'de sık kullanılan programlar/kütüphaneler nelerdir?  Veri Bilim için veri yapılarına giriş.

Ders 2: Kümeleme algoritmasına giriş ve Türkiye verileriyle bir örnek.

Ders 3: Veri görselleştirmeye giriş, R’de veri görselleştirmede sık kullanılan paketlerin tanıtımı.

Ders 4: Veri görselleştirmede sık kullanılan paketler hakkında uygulama yapılması.

Ders 5: Veri düzenlemeye giriş, Veri görselleştirmede sıklıkla kullanılan paketlerin tanıtımı, veri tamamlama konusuna giriş.

Ders 6: Veri görselleştirmede sıklıkla kullanılan paketler  ve Uygulama 

 

 

Eğitimin İçeriği: Veri bilim hakkında derinlemesine bilgi edinmek isteyeler için hazırlanmış olan bu eğitim, konuyu hiç bilmeyen bir araştırmacının seviyesi düşünülerek tasarlanmış, adım adım örneklerle ve uygulamalarla zenginleştirilmiştir. Bu kapsamda bu eğitimde; Veri Bilim, Veri Bilim'de sık kullanılan programlar/kütüphaneler Kümeleme algoritmasına, Veri düzenleme gibi birçok konu hakkında derinlemesine bilgiler bulunmaktadır. Ayrıca R’de veri görselleştirmede sık kullanılan paketler, uygulamalı örneklerle adım adım bu eğitimde ele alınmıştır. 

Veri Bilimine Giriş Prof. Dr. Necmi Gürsakal Hocanın anlatımı ve %100 memnuniyet ve geri iade garantisi ise. #veribilim #bigdata #R #Veri #RİleVerilerinDüzenlenmesi #VeriyiÜrüneDönüştürmek #VeriBilimeGidenYol #Görselleştirme #AkanVeriler @gursakal1

 

Eğitmen Hakkında: Veri bilimi hakkında dünya çapında saygın dergilerde yayınları olan Prof. Dr. Necmi Gürsakal, bu konuda Web of Science en çok atıf alan Türk araştırmacılar arasındadır. Halen Fenerbahçe Üniversitesi’nde görev yapan Prof. Dr. Necmi Gürsakal Sosyal Ağ Analizi ve veri biliminde kullanılan yazılımlar konusunda uzmanlaşmış olup, çok sayıda kitap ve makale yayınlamıştır.  Veri bilim, Bigdata başta olmak üzere, karar verme, Sosyal Ağ Analizi, makine öğrenmesi gibi onlarca kitabın yazarıdır Bakınız: https://www.kitapyurdu.com/yazar/prof-dr-necmi-gursakal/18947.html

 

Eğitmen: Prof. Dr. Necmi Gürsakal

Katılım Belgesi: Evet

Durum: Tüm Dersler Yüklendi

Garanti: % 100  Memnuniyet ve iade garantisi

Özellikleri: İnteraktif, Eğitmene soru sorma imkanı

Fiyat:
99,90 TL
Ders İzleme Süresi: 365 Gün
Erişim Zamanı: 7/24
Video Sayısı: 6
Durum: Satın Alınabilir


Tanıtım Videosunu İzleÖrnek Dersi İzle

Puanlar 0 Kişi Oyladı (0/100)

0 Kişi
0 Kişi
0 Kişi
0 Kişi
0 Kişi

Yorumlar